Modré tulipány

Double Bubble

Exkluzivní modré tulipány pěstitele V.I.P. Roses překvapí a ohromí každou milovnici holandských tulipánů.

Modré tulipány Double Bubble jsou dobarvovány speciálním postupem. Díky tomu získávají svůj ojedinělý vzhled. V květinářství www.flowersgohome.cz můžete poptat aktuální dostupnost modrých tulipánů, případně i dalších speciálních odrůd, jako jsou například tulipány Brownies nebo Gypsy Blue. Téměř celoročně na kamenné prodejně naleznete nabídku klasických tulipánů různých barev. 

Modré tulipány

Jane Miller

Modré tulipány

Počáteční fáze

Kytice modrých tulipánů s gypsophilou a dárkovou manžetou z papíru. Tulipány mají zpočátku převahu modrých odstínů, postupně nakvétají a jejich barva se může postupně měnit.

Kytice modrých tulipánů

Postupné nakvétání

Tulipány velice citlivě reagují na okolní teplotu. Čím vyšší teplota, tím rychleji se otevírají a nakvétají. Při teplotách nad 18 st. je třeba všeobecně počítat s rychlejším odkvétáním tulipánů.

Tulipány Double Bubble kytice

Změna barvy

Tulipány se v závislosti na okolní teplotě dále otevírají a začínají měnit svoji barvu. Dříve nebo později začíná modrá barva přecházet do růžových odstínů.

Modré tulipány pěstitele VIP Roses se báječně vyjímají i v míchaných dárkových kyticích. Vazbu oživují a dodávají jí originální a neotřelý vzhled. 

Na fotografii je kytice růží v kombinaci s hortenziemi. Modré tulipány oživují pastelové tony kytice.

Dobarvované květiny pěstitele VIP Roses jsou inovativní, originální a neokoukané. Sám majitel firmy Marc Sassen prohlašuje:

„Nevadí mi, že ne každý je nadšený z našich výjimečných a tonovaných květin, nejsou zkrátka pro každého. Ale vím, že tyto květiny vykouzlili nespočet úsměvů a o tom to celé je. Není třeba tyto květiny brát příliš vážně, jejich hlavním úkolem je rozdávat radost“. 

 

VIP Roses je rodinná firma. Bratři Marc a Ed Sassenovi přeměnili skleník jejich otce na celosvětově uznávanou značku v oboru pěstování růží. Bratři Sassenové ve svém skleníku o rozloze 3,5 ha pěstují řadu úchvatných růží a specializují se na dobarvování květin. Neustále se zaměřují na hledání unikátních odrůd.